Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Techniky
Techniky
 
Modeláž gelem, acrygelem a acrylem

Jak techniky fungují?
Gelová metoda využívá k modeláži gel, který tvrdne působením UV světla ve speciální lampě vybavené UV zářivkami. Jedná se o velmi šetrné přilnutí, které neškodí přírodním nehtům. Před nanesením gelu se nehet připráví tak, že se jeho povrch zhrubí pilníkem pro lepší přilnutí gelu, poté se nalepí umělé tipy nebo připevní šablony na které se v několika vrstvách nanáší gel. Modeláž na šablony je obzvláště vhodná pro okousané nebo zničené nehty.
Pokud máte dostatečně dlouhé své vlastní přírodní nehty, je možné je potáhnout gelem bez lepení tipů nebo prodlužování na šablony. Takto potažený nehet se netřepí a neláme. 

Modeláž acrygelem je v podstatě obdobná jako gelem, rozdíl je v tom, že se k modeláží první vrstvy použije gel smíchaný s acrylem, lze říci, že nehet má pak pružnost gelu a pevnost acrylu.

Modeláž acrylem - výhodou této techniky je, že materiál schne na vzduchu a je tedy tvrdší než gel. Tato metoda ovšem není vhodná pro slabé a měkké nehty. Příprava nehtu probíhá stejně jako při práci s gelem, k samotné modeláži se používá acrylový prášek míchaný 
s tekutinou (liquidem). Tato směs se nanáší na nehet a ihned tvrdne.

Modeláž kteroukoliv technikou lze provést i na nohou, nehty působí velice upraveně, zejména v létě v otevřené obuvi.

Modeláž a prodloužení nehtu na šablonu 

Jak dlouho trvá modeláž nehtů?
Modeláž nových nehtů trvá přibližně 2 až 3 hodiny, dle kvality a tvaru přírodních nehtů a dle Vašich požadavků na zdobení. Proto je potřeba, aby jste si vyhradila dostatek času na celou dobu ošetření. Pokud si chcete nechat vymodelovat nehty k určité události ( svatba, ples atd. ), je vhodné, aby jste tak učinila dostatečně brzy před onou událostí a to z toho důvodu, že pokud jste nikdy gelové nehty neměla, je potřeba aby jste se s nimi naučila manipulovat. I jinak banální a jednoduché úkony pro Vás mohou být prvních pár dní těžké a mohou vám dlouho očekávanou událost znepříjemnit.
 
Za jak dlouho je nutné doplnění?
Nehty je nutné přibližně 2-4 týdny po modeláži doplňovat, jelikož gel odrůstá s Vašimi nehty. Při doplnění se obvykle nehty zkrátí a upraví do požadovaného tvaru. Poté se opět nanáší gel. V případě nehody v podobě ulomeného nebo uštípnutého nehtu se provede oprava nebo se vymodeluje nehet nový. Doplnění trvá přibližně 2 hodiny, přičemž záleží na počtu nových nehtů a opět na Vašich požadavcích na zdobení.
 
Co je to permanentní francouzská modeláž?
U modeláže nehtů je možné vymodelovat permanentní francouzskou modeláž, která zůstane na nehtech až do dalšího doplnění. Provádí se buď v klasické bílé barvě nanesením bílého gelu na špičky nehtů, dále barevnými gely nebo glitry dle Vašeho přání. Takto upravené nehty lze samozřejmě dále lakovat a zdobit.
 
Je možné umělé nehty odstranit?
Pokud se rozhodnete pro odstranění gelových nehtů, nejlepší varianta je nechat je odrůst. Další variantou je jejich šetrné odstranění odpilováním a následným ošetřením Vašich přírodních nehtů. 

    

P-Shine

Je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími.

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Jelikož je principem P-Shinu leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky a upraveně. Hlavními složkami P-Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst. Nehty se mohou po dvou dnech odlakovat, aniž by se P-Shine odstranil. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 50 minut a doporučená další návštěva je za 2 - 3 týdny, navíc je vhodné si domů pořídit malou sadu pro menší úpravu mezi návštěvami manikérky, kterou lze zakoupit i u mě ve studiu. 

Metoda je vhodná pro ženy i muže.

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek