Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Úvod

Vítám Vás na mých stránkách

Aktuálně:

Manikúru ani nehtovou modeláž již neprovádím. Tyto webové stránky tedy prosím berte pouze jako zdroj inspirace a informací.

Krásné a upravené ruce jsou základem pro každou ženu. Vypovídají o stavu našeho zdraví a osobní pečlivosti. Rukou si všímáme téměř automaticky, protože je lidé často používají ke gestikulaci. I když vám genetika nenadělila ukázkové nehty, můžete je mít!

Jmenuji se Hana Kadlecová, jsem studentkou a od března 2008 se mým koníčkem stala modeláž nehtů a nehtový design. V létě 2008 jsem absolvovala rekvalifikační kurz Manikúra, modeláž nehtů a obdržela jsem v tomto oboru certifikát. Dále se ve svém volném čase účastním kurzů nailartu atd. Ke každému klientovi se snažím přistupovat individuálně a najít to nejlepší pro jeho nehty.

Úpravu nehtů nabízím metodou modeláže gelových, acrygelových nebo acrylových nehtů, potažením (zpevněním) přírodních nehtů nebo péčí o přírodní nehty (manikúra, P-shine). Pracuji s velmi kvalitním materiálem převážně z USA.

Po úpravě nehtů se Vám zvedne sebevědomí a zvýrazní se vaše osobnost. Váš osobní styl se promítá nejen do oblékání, líčení, ale i do úpravy nehtů. Každá žena si může zvolit přesně takový styl, který jí vyhovuje a sedí (zvolit materiál a délku nehtů, tvar nehtu, styl úpravy, barvy a samozřejmě doplnění ozdobami).

Ve fotogalerii nabízím k nahlédnutí ukázky mé práce.


Své dotazy, postřehy a náměty mi piště do vzkazů nebo na e-mail. Děkuji

Obrázky a Animace 

TOPlist
Návštěvnost:   |  Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek